DR.AYÇA KAYA 8 EYLÜL’DEN İTİBAREN  2 HAFTADA  BİR STAR TV DE MELEK PROGRAMINDA Dr.Ayça Kaya’nın 2.Kitabı ’Sayarak Zayıfla Mutfakta’ Bir kruvasan ağızda 30 saniye kalır, midede 30 dakika kalır, kalçada ise 30 yıl.
Dr. Ayça Kaya Sağlıklı Yaşam Merkezi

BAŞARI HİKAYELERİ

HAMİLELİKTE ALDIĞI KİLOLARDAN KURTULAN PELİN HANIMIN 6 AYDA 35 KİLO VERME BAŞARISI...

"YOĞURDUN TAM YAĞLISI ZAYIFLATIYOR" 13.09.2014 VATAN GAZETESİ HABERİ

"YOĞURDUN TAM YAĞLISI ZAYIFLATIYOR" 13.09.2014 VATAN GAZETESİ HABERİ


RAMAZAN BAYRAMI’NDA DA FORMUNUZU KORUMANIN YOLLARINI DR.AYÇA KAYA HÜRRİYET AİLE GAZETESİNE ANLATTI...

İKRAMLARI GERİ ÇEVİRMEYİN AMA AKŞAM YEMEKLERİNİZDE AZ YİYİN. Ramazan ayının bitmesiyle birlikte aç kalan midemizi ödüllendirmek adına daha fazla yemek yeme isteği hissederiz. Fakat normalden fazla yediğimiz bu yemekler bize kilo olarak geri döner.


RAMAZANDA 16-17 SAAT VÜCUDUMUZ SUSUZ KALIYOR .PEKİ SUSUZLUKLA BAŞEDEBİLMEK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR? DR.AYÇA KAYA SİZLER İÇİN AÇIKLIYOR...

RAMAZANDA 16-17 SAAT VÜCUDUMUZ SUSUZ KALIYOR .PEKİ SUSUZLUKLA BAŞEDEBİLMEK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR? DR.AYÇA KAYA SİZLER İÇİN AÇIKLIYOR...


BAYRAMI FIRSATA ÇEVİRİP KİLO VEREBİLİRSİNİZ...NASIL MI? DR.AYÇA KAYA HABER TÜRK RÖPORTAJINDA ANLATIYOR...MUTLAKA OKUYUN!!!

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, Ramazan'da yavaşlayan metabolizmanızı bayramda hareketlendirmenin yollarını anlattı


Sıcak günlere denk gelen Ramazan ayını daha rahat geçirmek istiyorsanız İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Ayça Kaya'nın önerilerini dikkate alın!!!

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya oruç tutarken yapılan doğru bilinen yanlışları beslenme yetersizliği yapmayacak şekilde düzeltmenin yollarını anlatıyor.


Kalıcı Zayıflama'nın Önemi

Kilo problemi olan bir çoğumuz, zaman zaman fazla kilolarımızdan kurtulmak için mucize formüllerin peşine düşmüşüzdür. Maydonozu, lahanayı veya çeşitli ot kombinasyonlarını kaynatarak sularını içtiğimizde, birden bütün yağlarımızın eriyeceğini düşünmüşüzdür. Belki de çoğu zaman, zayıf arkadaşlarımız baklava börek yerken ve hiç kilo almazken, kendimizin haşlanmış ıspanak yememize rağmen nasıl olur da bu kadar kilo sorunu yaşadığımıza bir anlam verememişizdir. Bu konuda belki de metabolizmamızın hiç çalışmadığını düşünerek kaderimize küsmüşüzdür.

Vücut Kitle İndeksi Hesaplayıcısı

kg.

m.

Mail Listesine KaydolunDr.Ayça Kaya’nın kitabı Sayarak Zayıfla 5333 Dr.Ayça Kaya’nın kitabı Sayarak Zayıfla 5333

Aynanın karşısına geçtiğinizde kendinizi beğenmiyorsanız, tartıya çıkmaktan korkuyorsanız, bir davete ya da toplantıya katılacağınızda rahatsızlık duyuyorsanız, “Giyecek hiçbir şeyim yok” diyorsanız, artık harekete geçmenin vakti gelmiş de geçiyor demektir!

Videolar

İncelten Tariflerden Seçmeler

Daha Sağlıklı Mutfak İçin!...

Daha Sağlıklı Mutfak İçin!...

UYARI: aycakaya.com web sitesinde yayımlanan makale, bilgi ve görüntüler izin alınmaksızın hiç bir şekilde başka bir yerde kullanılamaz

© 2014 Dr. Ayça Kaya Sağlıklı Yaşam Merkezi
Designed by: OrBiT