Dr.Ayça Kaya  Her Cuma Saat: 11:15’ te TRT İyi  Fikir  Programında Sizlerle... Bir kruvasan ağızda 30 saniye kalır, midede 30 dakika kalır, kalçada ise 30 yıl. Yüzyılın Mucize Egzersizi Pilates
Dr. Ayça Kaya Sağlıklı Yaşam Merkezi

BAŞARI HİKAYELERİ

2 Ayda 10 Kilo Veren Hastamız Melike Aydın

Melike Aydın, beslenme alışkanlıklarını değiştirdi artık eskisi kadar aburcubur tüketmiyor ve düzenli olarak spor yapıyor...Yeni grünüşüyle kendini daha iyi hissediyor ve kilo vermeye devam ediyor.

Fikriye Özdemir 8 ayda 49 kiloyu böyle verdi...

Fikriye Özdemir (33) ne ameliyat oldu ne Boğaz’da kilometrelerce yürüdü, ne protein yüklendi, ne de bardaklarda hazırlanan mama benzeri gıdalarla beslendi. Sadece ve sadece doğru ve sağlıklı beslenerek 8 ayda, tam 49 kilo verdi.


DR.AYÇA KAYA FORM SANTE OCAK SAYISI'NDA 5333 FORMÜLÜNÜ ANLATIYOR...

Sabah kalkıyorsunuz ve cebinizde 5333 lira var.Akşam eve dönene kadar...


WOMEN'S FİTNESS DERGİSİ 3 ARALIK 2013 SAYISINDA DR.AYÇA KAYA'NIN "SAYARAK ZAYIFLA 5333" KİTABINI ELE ALDI...

İlk olarak şunu belirtmeliyim,düşündüğünüzün aksine 5333 yeni bir diyet yöntemi değil...


Dr. Ayça Kaya yeşil mercimeğin faydalarını anlatıyor.

Yeşil Mercimek Zayıflatıyor Kurubaklagiller sağlıklı beslenmenin olmazsa olmazı yiyeceklerdir. Hele hele içlerinden bir tanesi tam bir şifa kaynağıdır. Zayıflamak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek ve bağırsaklarınızın düzenli çalışmasını istiyorsanız '' yeşil mercimeği'' sofralarınızdan eksik etmeyin.


Dr.Ayça Kaya 02.12.2013 Sabah Gazetesi Haberi"Fast Food Yiyenler Sabırsız ve Mutsuz"

Fast food yemek kültürü yaşamdan zevk alma kabiliyetini düşürüyor aynı zamanda unutkanlığı da tetikliyor...


Kalıcı Zayıflama'nın Önemi

Kilo problemi olan bir çoğumuz, zaman zaman fazla kilolarımızdan kurtulmak için mucize formüllerin peşine düşmüşüzdür. Maydonozu, lahanayı veya çeşitli ot kombinasyonlarını kaynatarak sularını içtiğimizde, birden bütün yağlarımızın eriyeceğini düşünmüşüzdür. Belki de çoğu zaman, zayıf arkadaşlarımız baklava börek yerken ve hiç kilo almazken, kendimizin haşlanmış ıspanak yememize rağmen nasıl olur da bu kadar kilo sorunu yaşadığımıza bir anlam verememişizdir. Bu konuda belki de metabolizmamızın hiç çalışmadığını düşünerek kaderimize küsmüşüzdür.

Vücut Kitle İndeksi Hesaplayıcısı

kg.

m.

Mail Listesine KaydolunDr.Ayça Kaya’nın kitabı Sayarak Zayıfla 5333 Dr.Ayça Kaya’nın kitabı Sayarak Zayıfla 5333

Aynanın karşısına geçtiğinizde kendinizi beğenmiyorsanız, tartıya çıkmaktan korkuyorsanız, bir davete ya da toplantıya katılacağınızda rahatsızlık duyuyorsanız, “Giyecek hiçbir şeyim yok” diyorsanız, artık harekete geçmenin vakti gelmiş de geçiyor demektir!

Videolar

İncelten Tariflerden Seçmeler

Kurbanda Fazla Yenilen Etleri Dengeleyecek Müthiş Salata Tarifleri

Kurbanda Fazla Yenilen Etleri Dengeleyecek Müthiş Salata Tarifleri

UYARI: aycakaya.com web sitesinde yayımlanan makale, bilgi ve görüntüler izin alınmaksızın hiç bir şekilde başka bir yerde kullanılamaz

© 2014 Dr. Ayça Kaya Sağlıklı Yaşam Merkezi
Designed by: OrBiT